8+1 نکته که قبل از خرید دستگاه لیزر مو باید بدانید!

خرید دستگاه لیزر مو

جستجوی زیبایی و راه­ های رسیدن به پوستی جوان تر همیشه عنصری مهم در زندگی بسیاری از مردم می باشد. عمل زیبایی شناسی قرن هاست که وجود دارد و حتی می توان آن را از روزهای فراعنه در مصر باستان ردیابی کرد. دقیقاً همانطور که یک نقاش در حال خلق یک پرتره زیبا، یک آهنگساز که در حال ایجاد یک آهنگ  بی نظیر می باشد، کار زیبایی شناسی یک هنر به نوبه خود می باشد. به جای رنگ روغن و بوم، متخصصان زیبایی با ارائه درمان های آرامش بخش و ترمیمی که باعث افزایش اعتماد به نفس خ، با خلاقیت های خود در این زمینه می درخشند. دستگاه های لیزر مو به عنوان یکی از این خلاقیت های متخصصان زیبایی محسوب می شود. متخصصان اولیه زیبایی شناسی فقط منابع محدودی در اطراف خود داشتند تا بتوانند کار کنند. امروزه متخصصین زیبایی شناسی مدرن می توانند از بین تعداد زیادی گزینه، گزینه درمانی خود را انتخاب کنند. اکتشافات جدید علمی و پیشرفت در فن آوری رایج است که بیشترین جهش در زمینه زیبایی شناسی پزشکی و لیزرهای زیبایی انجام می شود. در این مقاله سعی شده است تا به نکاتی که باید قبل از خرید دستگاه لیزر مو بدانید را با با جزییات پرداخته شده است. انواع دستگاه های لیزر مو به عنوان مثال دستگاه لیزر الکساندرایت، دستگاه لیزر دایود و دستگاه لیزر الکس دایود امروزه به عنوان بهترین دستگاه های لیزر موهای زائد بدن شناخته شده اند که در ایران نیز مور تایید متخصصان زیبایی می باشند.

اگرچه روش های درمانی مانند لیزر موهای زائد و جوان سازی پوست فتوشیمی از محبوب ترین موارد موجود است، خرید دستگاه لیزر مو برای ارائه این خدمات می تواند مشکل و سخت باشد. برای متخصصانی که در زمینه خرید تجهیزات لیزر آرایشی و بهداشتی در بازار حضور دارند ، این مقاله با پاسخ دادن به سوالات مهم و ارائه جزئیات در مورد روند خرید ، حدس ها و گمان ها را در این زمینه از بین می برد.

 

1. در خرید دستگاه لیز مو برای حذف موهای زائد بدن، نوع و اکثریت مشتریان خود را بدانید.

اولین قدم در روند خرید دستگاه لیزر مو این است که به جمعیت خاص مشتری خود نگاهی بیندازید تا ببینید چه نوع روش های درمانی برای آنان جذابیت بیشتری دارد. مشتریان جوان معمولاً به سمت لیزر موهای زائد بدن کشیده می شوند، و مشتری بالغ تر ممکن است به سمت جوان سازی پوست فوتو صورت و کاهش چین و چروک لیزر کسری باشد. نوع پوست مشتری نیز باید مورد توجه قرار گیرد.

اگر اکثر مراجعین شما از انواع پوستی تیره تر هستند -طبقه بندی نوع پوست فیتزپاتریک 4 ، 5 یا 6 – ممکن است نتوانند انواع خاصی از درمان های لیزر را با موفقیت دریافت کنند. پس از طبقه بندی مشتریان، زمان آن رسیده است که روش درمانی را که به بهترین وجه برای نیازهای آن مناسب باشد انتخاب کنید. برای لیستی از محبوب ترین روش های مبتنی بر لیزر امروزه ، روش های برتر درمان با لیزر را ببینید. هنگامی که این تصمیم مهم را گرفتید ، لازم است که هنگام انجام این خرید ، جزئیات زیادی را در نظر بگیرید. خرید دستگاه لیزر مو شاید یکی از سخت ترین خریدهای هر متخصص زیبایی باشد.

 

2. دانستن قیمت دستگاه یک گزینه اساسی برای خرید دستگاه لیزر مو می باشد

خرید دستگاه لیزر مو می تواند جالب و هیجان انگیز باشد، اما به یاد داشته باشید که هیجان لحظه ای نباید به شکلی از عقل سلیم دور شود. تعیین بودجه شما برای خرید بسیار مهم است و باید سریعا انجام شود. تعیین بودجه برای خرید دستگاه لیزر مو به محدود کردن جستجو کمک می کند و مانع از هدر رفتن تلاش برای تحقیق در مورد تجهیزات بسیار گران قیمت می شود. به عنوان یکی از نمایندگان معتبر فروش دستگاه های لیزر مو برای رهایی از دست موهای زائد خود بصورت طولانی مدت، شما را برای مشاوره در خصوص خرید دستگاه  لیزر مو و شرایط خرید آن بصورت نقدی و اقساطی از مشاوران خود بصورت رایگان دعوت می کنیم.

 

شاید ممکن باشد به خرید دستگاه دست دوم نیز فکر کرده باشید. جدید یا استفاده شده هر دو گزینه جوانب مثبت و منفی خود را دارند. دستگاه لیزر مو مشابه خودروهای جدید دارایی قابلیت استهلاک هستند و به محض خارج شدن از جعبه، ارزش خود را از دست می دهند. خرید دستگاه لیزر مو جدید هزینه بیشتری دارد، اما امکان ارائه موثرترین درمان ها را فراهم می آورتد. همچنین فرصتی برای بازاریابی جدیدترین و بهترین خدمات به مشتریان فراهم می کند. خرید دستگاه لیزر مو مورد استفاده شده، ممکن است مقرون به صرفه تر باشد، اما از فناوری قدیمی استفاده می کند و فرسودگی مصرف قبلی را نیز تجربه کرده است.

3. امکان خرید دستگاه لیزر مو بصورت نقد یا اقساط

شناختن همه روش‌های موجود برای خرید دستگاه  بسیار مهم است. خرید دستگاه لیزر مو بصورت اقساطی یا نقدی امکان پذیر می باشد. شما نیز می توانید با شرایط مالی خود یکی از گزینه ها را انتخاب کنید. شرکت راشا طب با ارائه تسهیلات ویژه و ایجاد محیطی امن برای خرید دستگاه لیزر مو، به عنوان یکی از معتبرترین نمایندگان فروش و خرید دستگاه لیز مو برای حذف موهای زائد بدن شناخته شده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد خرید دستگاه لیزر مو بصورت نقدی یا اقساطی با مشاوران ما تماس حاصل بفرمایید.

4. گارانتی دستگاه های لیزر مو

همانطور که شما نیز می دانید، تعمیر دستگاه زیبایی لیزر مو می تواند پرهزینه باشد. فقط یک شکست در یک دستگاه لیزر مو بدون ضمانت می تواند تا چند هزار ریال را برای تعیمر قطعات و نیروی کار به همراه داشته باشد.  هنگام بررسی گزینه های گارانتی، یک سؤال مهم وجود دارد که باید حتما بپرسید: اگر تجهیزات من خراب شود، آیا شرکتی وجود دارد که بتواند تعمیرات آن را به عهده بگیرد، یا باید دستگاه لیزر مو را به کارخانه اصلی ارسال کنم. برای همین است که خرید دستگاه لیزر مو یکی از مسایل سخت برای متخصصان زیبایی به شمار می رود.

یک روش عالی برای تعیین اینکه آیا قیمت پیشنهادی گارانتی دارای ارزش می باشد یا نه این است که بطور پیش فرض در نظر بگیرید که دستگاه لیزر شما در طول یک سال نیاز به دو بار تعمیر خواهد بود. اگر هزینه سالانه گارانتی کمتر از هزینه های تخمینی تعمیر گارانتی تعمیر باشد، خرید شما یک خرید هوشمندانه است.

 

در ادامه می خواهیم به چند سوال اساسی که قبل از خرید دستگاه لیزر مو باید به آن ها پاسخ دهید بپردازیم:

هنگام خرید دستگاه لیزر مو، شما با تولید کننده و فروشنده دستگاه لیزر مو رابطه برقرار می کنید. پس ارزش آن را دارد که مطمئن شوید این شرکت به منافع شما نیز اهمیت می دهد یا خیر.

5. آیا دستگاه انتخاب شده توانایی حذف تتو از پوست را دارد یا خیر؟

این سوال یکی از مهم ترین و اساسی ترین سوالاتی است که هنگام خرید دستگاه لیزر مو باید به آن پاسخ دهید. دستگاه های مختلف لیزر مو، اهداف مختلفی نیز دارند – مهم است که لیزر مناسب برداشتن خال کوبی را برای نیازهای خاص خود پیدا کنید:

  • آیا دستگاه لیزر مو به اندازه کافی برای شما قدرتمند است؟
  • آیا دستگاه لیزر مو رنگ جوهر مورد نظر را می تواند حذف کند؟
  • آیا میزان حرارت ایجاد شده توسط دستگاه لیزر مو اهمیتی برای شما دارد؟
  • آیا اتاق کلینیک شما دارای فضای کافی برا دستگاه لیزر مو می باشد؟ اندازه دستگاه لیزر مو چقدر برایتان اهمیت دارد؟

 

6. آیا شرکتی که قصد خرید دستگاه لیزر مو را از آنجا دارید مورد اعتماد می باشد؟

از آنجایی که لیزر موهای زائد بدن در اوایل سال 2000 به طور گسترده ای در دسترس بود، برخی دونده های جلویی در این زمینه پدیدار شده اند. قبل از هر موردی باید از شرکتی که قصد خرید دستگاه لیزر مو را از آن جا دارید اطمینان حاصل بفرمایید. درمورد استانداردهای دستگاه لیزر مو بپرسید. همچنین اگر در نظر دارید توسط یک متخصصی از دست موهای زائد خود برای مدت طولانی مدتی خلاص شوید باید به موارد زیر توجه کنید:

پزشکان و متخصصان برجسته غالبا دارای موارد زیر هستند:

  • مکانهای مختلف درمانگاه
  • حجم بالای بیماران
  • طیف گسترده ای از رنگ های جوهر تتو یا خال کوبی برای درمان و حذف
  • بیماران از انواع پوست ها
  • شهرت ارزشمند
  • تجهیزات خود را طی سالها به روز می کنند

همچنین می توانید قبل از شروع دوره حذف موهای زائد خود از متخصص خود نوع دستگاه لیزر مو را بپرسید. سپس با توجه به مطالب گفته شده در سایت راشا طب در مورد هر یک از دستگاه های لیزر مو مانند  دستگاه لیزر الکساندرایت، دستگاه لیزر دایود، دستگاه لیزر الکس دایود و غیره بپردازید تا با داشتن اطلاعات کافی بهترین نتیجه را داشته باشید.

 

7.  چه مواردی در پشتیبانی دستگاه گنجانده شده است؟

برای از بین بردن موهای زائد بدن- درست مانند بسیاری از روش های زیبایی شناسی دیگر – بازاریابی برای سود کلیدی است. قبل از اینکه بازاریابی و یا تبلیغات نظر شما را راجع به محصولات تغییر دهد، بهتر است خودتان دست به کار شوید و با شناخت دستگاه های لیز مو، و شناخت نوع پوست خود اقدام به بکنید. هم چنین، چنان که در متن بالا نیز اشاره کردیم بحث گارانتی یکی از مهمترین بحث های این زمینه می باشد. قبل از خرید دستگاه لیزر مو حتما درمورد گارانتی و شرایط آن سوالات خود را بپرسید. هم چنین متخصصان و مشاوران شرکت راشا طب بصورت رایگان آماده پاسخ گویی به سوالات شما در موردگارانتی و شرایط خرید دستگاه لیزر مو می باشند.

واقعا مسئله مهمی است که به دستگاهی که به شما می فروشند نگاهی کنید. از نظر واقع، بيشتر شركت ها برخي از مواد بازاريابي چاپي (بروشور ، پوستر ، و غيره) ، فهرست و يك راهنماي  چاپ شده را هنگام خرید دستگاه لیزر مو ارائه مي دهند. شاید بهتر باشد تا کمی اطلاعات نیز در مورد سخت افزار دستگاه لیزر مو بدانید تا خرید دستگاه لیزر مو برای شما آسان تر گردد.

8. قبل از خرید دستگاه لیزر مو در مورد خدمات پس از فروش آن سوال کنید.

دستگاه لیزر موهای زائد بدن برای حذف موهای زائد بدن یک دستگاه بسیار پیچیده ای می باشد که برای استفاده بهینه نیاز به نگهداری دوره ای دارند.

بر خلاف خودرویی که می توانید برای ارائه خدمات متنوعی از هر مکانیک کاری استفاده کنید، لیزر شما فقط توسط تکنسین های لیزری با تجربه و دارای قطعات و ابزار مناسب می باشد، می تواند تعمیر گردد.  پس قبل از خرید دستگاه لیزر مو در مورد خدمات پس از فروش آن نیز حتما تحقیقات لازم را انجام دهید.

از فروشنده دستگاه لیزر مو خود بپرسید که طولانی ترین زمان ممکن مشتری برای انتظار برای مراجعه به خدمات اضطراری چیست و میانگین خرابی سیستم در هر سال چقدر است. دانستن پاسخ این سوالات می تواند نگرانی های بعدی شما را بعد از خرید دستگاه لیزر مو کاهش دهد!

 

8+1. دو مسئله خیلی مهم که بر روی خرید دستگاه لیزر مو شما می تواند تاثیر گذار باشد.

مورد 1: رنگ پوست مشتریان – اگر اکثریت پوست سیاه یا تیره دارند. باید نسبت به انتخاب نوع دستگاه لیزر مو حساسیت زیادی به خرج دهید. تمام دستگاه های لیزر مو دارای نمودار رنگی پوست همراه خواهند بود تا راهنمای تنظیم میزان شدت نور دستگاه لیزر مو باشنن تا آسیبی به پوست مشتریان وارد نشود. نوع پوست مشتریان در تعیین نوع دستگاه لیزر مو بسیار مهم می باشد. آن را جدی بگیرید. نوع پوست مشتریان بر روی خرید دستگاه مناسب بسیار تاثیرگذار می باشد.

مورد 2: رنگ موهای مشتریان که خواستار حذف موهای زائد بدن خود می باشند، نیز یکی دیگر از مسایل مهم در مورد خرید دستگاه مشتریان می باشد. اگر موهای بلوند قرمز، خاکستری یا روشن را درمان می کنید ، نور در فولیکول مو جذب نمی شود و بنابراین حذف موهای زائد بدن بسیار مؤثر نخواهد بود.

بطور خلاصه بهتر است قبل از خرید تمامی موارد را مطالعه بفرمایید و با مشاوران و متخصصان این حوزه مشورت بگیرید تا بتوانید بهترین دستگاه لیزر مو را برای حذف و رهایی از دست موهای زائد بدن انتخاب کنید. قیمت دستگاه های لیزر مو زیاد می باشد پس بهتر از قبل از خرید همه موارد را در نظر بگیرید. مشاوران و متخصصان شرکت راشا طب برای ارائه بهترین مشاوره بصورت رایگان در خدمت شما می باشد.

asiatebadmin951
ارسال دیدگاه